دانلود King of Defense_The Last Defender بهترین بازی برج دفاعی اندروید

دانلود King of Defense_The Last Defender

دانلود King of Defense_The Last Defender

بهترین بازی برج دفاعی اندروید

 

King of Defense_The Last Defender 1.4.5 بازی استراتژیکی توسط استودیو بازیسازی GCenter است که در مارکت اندروید به طور رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید دنیای زیبا توسط نیروی تاریکی که از جهنم آمده است تهدید می شود.

آنها همه جا حضور دارند مانند جنگل،بیابان ها، زمین های برفی که پادشاهی مورد حمله قرار میگیرد. شما باید از استراتژی خودتان برای دفاع از پادشاهی استفاده کنید.

هیولاها با قدرت جادویی به راحتی زمین را مورد حمله قرار می دهند. شما باید با یک استراتژی مناسب و به کمک قهرمانان آنها را متوقف کنید و جادوگر را نابود کنید. مهارت های تاکتیکی بازیکنان بسیار مهم است.

شما با یک تاکتیک عالی ، به مدیریت و کنترل نظامی بپردازید و دشمنان خود را نابود کنید. باید با توجه به استراتژی خود برج های مختلفی بسازید و براساس تاکتیک مناسب از آنها استفاده کنید. شما باید قهرمان خود را که با ویژگی های خاصی باشد کنترل کرده و با ساخت برج در مقابل دشمن دفاع نمایید.

پادشاه سرزمین دیر متوجه حمله این نیروهای اهریمنی به سرزمین خودش می شود و آخرین امیدش استفاده از برجک های دفاعی برای دفاع از سرزمین خودش است. هیولاها و دشمنان با توان زیادی به پادشاه حمله می کنند. شما با استفاده از استراتژی درست و صحیح می توانید با انها مقابله کرده و در سرزمین ، دشمنان را از میان بردارید.

 

برخی از ویژگی های بازی King of Defense_The Last Defender اندروید :
– امکان ارتقای برج ها به سه سطح با ویژگی های خاص
– شامل انواع مختلفی از هیولا
– دارای سیستم قهرمانان با مهارت های متفاوت
– انتخاب استراتژی و تاکتیک مناسب
– گرافیک عالی و صداگذاری مهیج

  

تغییرات نسخه King of Defense_The Last Defender 1.4.5

– Optimized for the game
قابل نصب بر روی : بستگی به مدل دستگاه شما دارد و بالاتر

نوشته دانلود King of Defense_The Last Defender 1.4.5 بهترین بازی برج دفاعی اندروید اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag