دانلود Appsforlife Koru

 

دانلود Appsforlife Koru

نرم افزار نمایش مدل های سه بعدی

 

Appsforlife Koru 1.4.2 نرم افزار ساخت و ویرایش مدل های سه بعدی به صورت آنلاین و به طور WebGL می باشد. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا اشیاء ۳D را در فرمت های مختلف بارگذاری کنید، صحنه را تنظیم نموده و مواد را اعمال کنید و سپس نتیجه را برای وب وارد نمایید.

موتور رندر پیشرفته ۳D در زمان واقعی که مدل ها را در هر مرورگر که از WebGL پشتیبانی می کند تضمین می نماید. هم اکنون می توانید نرم افزار نمایش مدل های سه بعدی را با لینک مستقیم از وب سایت دانلود سافت ور دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Appsforlife Koru :

Snapshots
Koru به شما امکان می دهد تصاویر فوری از صحنه خود بگیرید. اسنپ شاتز جنبه های مختلف صحنه مانند موقعیت های اشیاء، تنظیمات دوربین یا مواد را ذخیره می کند. شما می توانید طرح های مختلف و یا طرح بندی صحنه و انیمیشن، را با یک کلیک تغییر دهید.

کتابخانه مواد
برنامه با یک کتابخانه مواد بزرگ همراه است، بنابراین نیازی نیست که از ابتدا شروع کنید. این شامل فلزات، پلاستیک، رنگ، شیشه، چوب، کاغذ و خیلی بیشتر مانند فویل داغ یا مواد UV نقطه ای است.

پیش نمایش زنده
اطمینان می دهد که صحنه شما دقیقا در هر مرورگر به همان اندازه در برنامه ظاهر می شود. تمام مواد و کنترل های صحنه دیگر برای خروجی WebGL طراحی شده اند، بنابراین شما نتایج کاملا قابل پیش بینی را خواهید یافت.

رابط کاربری ساده
ما معتقدیم که شما به اندازه کافی مشغول هستید تا برنامه دیگری را برای یادگیری برنامه ریزی کنید، بنابراین تلاش زیادی برای پنهان کردن تمام پیچیدگی ها را پشت سر رابط کاربری خوب و تمیز انجام دادیم.

ابزارها
همراه با ابزارهای قدرتمندی است که نقشه برداری UV یا نرمال را تنظیم می کند تا صحنه شما واقعی به نظر می رسد. این ابزار ها با استفاده آسان  هستند و نیازی به یادگیری خاص ندارند.

فرمت های فایل
تقریبا هر فرمت های محبوب ۲D و ۳D را می خواند. برای تصاویر، پرونده های رنگی را می خواند، از تصاویر CMYK پشتیبانی می کند و حتی فایل های PSD، AI و PDF قابل خواندن است. تصاویر HDR نیز پشتیبانی می شوند.

 

 

نوشته دانلود Appsforlife Koru 1.4.2 نرم افزار نمایش مدل های سه بعدی اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag