دانلود Aiseesoft iPhone Converter Suite

 

دانلود Aiseesoft iPhone Converter Suite

نرم افزار تبدیل فرمت فیلم برای آیفون

 

 

Aiseesoft iPhone Converter Suite یکی از بهترین نرم افزارها برای تبدیل فرمت فیلم برای دستگاه های آیفون و ios است. شامل دو محصول مفید FoneTrans و Video Converter Ultimate که به شما در استفاده بهتر از iPhone و دستگاه های iOS بیشتر کمک می کند. می توانید فایل های خود را بین دستگاه های iOS و کامپیوتر انتقال دهید.

با استفاده از ابزار FoneTrans که به شما برای حل مشکلات همانند تصاویر و فیلم ها و فضای بیش از حد آیفون یا برخی از فایل های مهم که نیاز به تهیه پشتیبان و بکاپ دارند مانند تماس ها و پیام ها کمک می کند.

شما به راحتی می توانید فایل های IOS را از iPhone / iPad / iPod به کامپیوتر منتقل کنید. علاوه بر این، اگر شما نیاز به انتقال فیلم ها یا عکس های خود از کامپیوتر به iPhone، iPad دارید برای شما مناسب است.

 

انتقال فیلم ها، عکس ها و موارد دیگر از یک دستگاه iOS به دیگری
همانطور که همه ما می دانیم، چیزی مانند بلوتوث وجود ندارد که اجازه دهد افراد فایل های بین دو دستگاه iOS را انتقال دهند. بنابراین اگر می خواهید برخی از عکس ها و فیلم ها را با دوستانتان از آی فون به اشتراک بگذارید، نیاز به برنامه ای دارید تا به شما کمک کند. این نرم افزار به راحتی می تواند فایل ها را بین iPhone و iPad / iPod Touch تنها با ۳ کلیک انتقال دهد.

 

تبدیل ویدیو به هر فرمت دیگر برای دیدار
Video Converter Ultimate می تواند به شما کمک زیادی کند اگر می خواهید فیلم های خود را از جمله فیلم های ۴K به هر فرمت های ویدیویی دیگر تبدیل کنید. شما ممکن است برخی از فیلم های خوب با فرمت های ویدئویی ناآشنا داشته باشید که نمیتوانید آنها را در YouTube تماشا کنید یا آنها را به اشتراک بگذارید، به راحتی این برنامه می تواند به شما در این امر کمک کند. علاوه بر این، اگر شما فیلم ها را در رایانه خود دارید و می خواهید از آی فون یا iPad خود لذت ببرید، باید با استفاده از این مبدل ویدئویی، فرمت های ویدیویی را به MP4، MOV یا M4V منتقل کنید.

 

فیلم های مورد علاقه خود را به کامپیوتر دانلود کنید
اگر میخواهید ویدیوهای مورد علاقه خود را از سایتهای ویدئویی به رایانه خود دانلود کنید، کار ساده ای خواهد بود. یکی دیگر از ویژگی های مهم Video Converter Ultimate این است که می توانید ویدیوها از جمله ویدیو ۴K از یوتیوب، یاهو، Vimeo، Dailymotion و غیره، پس از دانلود از سایت ویدئویی، از تماشای آن در دستگاه آیفون لذت ببرید.

نوشته دانلود Aiseesoft iPhone Converter Suite 9.0.22 نرم افزار تبدیل فرمت فیلم برای آیفون اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag