دانلود Abelssoft HackCheck 2018

 

دانلود Abelssoft HackCheck 2018

نرم افزار شناسایی و مقابله با حملات هکری حساب های شخصی آنلاین

 

Abelssoft HackCheck نرم افزاری برای کنترل امنیت اکانت های شخصی آنلاین در مقابل حملات هکری می باشد. امروزه هکر ها به راحتی قادر به سرقت اطلاعات شخصی کاربران در فضای مجازی می باشند و تعداد آن ها روز به روز در حال افزایش است. جرایم سایبری یکی از بزرگترین خطرات حملات هکر ها می باشد.
به این ترتیب میلیون ها رمز عبور شخصی می تواند روزانه به دست افراد دیگر بیفتد و از آنجا که بسیاری از کاربران از رمز عبور مورد علاقه خود در بسیاری از سرویس های آنلاین استفاده می کنند، هک کردن آن ها می تواند عواقب جدی داشته باشد. اگر رمز عبور دزدیده شده مربوط به حساب بانکی شما یا سایر ابزارهای مالی مانند paypal باشد در این صورت هکرها معمولا در مدت زمان بسیار کوتاهی می توانند حسابهای شما را خالی کنند. این نرم افزار قدرتمند دائماٌ تمام اکانت های شما را اسکن و بررسی کرده و در صورت به وجود آمدن تغییرات جدید و متفاوت در حساب های شخصیتان فوراٌ به شما اطلاع می دهد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار HackCheck:
– بررسی و کنترل دائم تمام اکانت های کاربر
– نمایش فهرستی از آدرس ‌های ایمیل هک شده در پنجره اصلی نرم‌افزار
– اعلام هشدار هنگام وقوع حملات هکری
– نمایش جدیدترین اخبار در زمینه امنیت
– رابط کاربری مناسب
– و …

سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7

نوشته دانلود Abelssoft HackCheck 2018 v1.13 Build 60 – نرم افزار شناسایی و مقابله با حملات هکری حساب های شخصی آنلاین اولین بار در دانلود رایگان نرم افزار. پدیدار شد.

دانلود رایگان موزیک
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag